As Karot Beton Kesme

Bize Ulaşın

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edin

FAALİYETLERİMİZ

Beton Delme

Beton delme, betonarme yapılarda, tuğla, doğal taş ve katı yüzeylerde gerekli delme işlemleri karot makinaları yardımı ile yapılmaktadır.

Q25mm - Q1500mm delme çaplarında 4000mm derinliğinde yatay ve düşey de uygulamalar yapılabildiği gibi delme işlemleri 45 derece -90 derece arası açılarla çalışılması mümkün olmaktadır.

Yapının donatılı (demir) veya donatısız olması önemli olmamakla birlikte karot ile beton delme sistemleri, hızlı güvenilir ekonomik temiz vibrasyonsuz mevcut yapıya herhangi bir titreşim darbe ve çatlak oluşturmadan delme olanağı sunmaktadır.

Karot makinaları, elektrikli ve hidrolik karot makinaları olarak ikiye ayrılır. Büyük çaplardaki delmelerde hidrolik karot makinaları, küçük çaptaki delmelerde elektrikli karot makinaları kullanılmaktadır.

KAROT BETON DELME TEKNİĞİ İLE

• Numune alma ( beton testleri için )
• Tesisat yerleri,
• Havalandırma Şartlar,
• Pis - temiz su giderleri,
• Kapı ve pencere kesimleri,
• Asansör şavtları açılabilmektedir.

ASKAROT BETON KESME, BETON DELME ve GÜÇLENDİRME SİSTEMLERİ olarak, karot uygulamalarını Türkiye genelinde devam ettirmektedir.

Profesyonel karot makinaları, eğitimli personel ve geniş hizmet ağıyla Türkiye de beton delme konusunda hizmetlerini sürdürmektedir.

Beton Delme Görsel Galeri

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

  akfen.jpg
  akgun.jpg
  BURKAY.jpg
  cimsa.jpg
  daieli.jpg
  divrik.jpg
  dost.jpg
  ECZACIBASI.jpg
  GEMAK.jpg
  ilgazlar.jpg
  kmk.jpg
  kolin.jpg
  MEKATRONIK.jpg
  PASABAHCE.jpg
  sisecam.jpg
  TEKFEN.jpg
  VITRA.jpg