As Karot Beton Kesme

Bize Ulaşın

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edin

BLOG

Karot Nedir? Karot Firmaları Ne İşe Yarar

1.6.2018 Etiketler:

Karot, beton ve sert zeminlerin delme işlemlerine verilen genel bir isimdir. Delme, delik açma’nın dışında karot makinaları ile beton kesme işlemi de yapılabilmektedir. İnşaat sektöründe özellikle revizyon projelerinde önemli bir yeri olan karot beton kesme ve beton delme işlerinin ismidir.

İçinde motor bulunduran bir çeşit matkap olan karot makinaları ile beton kesme ve beton delme uygulamaları yapılır. Teknik ve sistemli bir şekilde kesilen betonu karot makinaları ile birbirinden ayırma işlemidir. Titreme, kayma, zedeleme olmadan istenilen çap ve ölçülerde beton kesme işlemi yapılır.

Karot makinaları ile beton delme, beton kesme işlerinde çalışan personellere karotçu denilmektedir. Hızla gelişen sektörde önemli bir yere sahip olan karot ve bu işi gerçekleştiren karotçulardır. Profesyonel ve son teknoloji ekipmanları ile beton kesme işlerini uzman ekiplerimiz tüm bilgi ve tecrübesiyle kaliteli bir hizmet vermektedir.

BETON KESME FİRMALARI NE İŞE YARAR

Türkiye genelinde, beton kesme firmaları günümüz teknolojileri ile birlikte profesyonel hizmet vermektedirler. Beton kesme işi yapan firmalar aynı zamanda kurumsal bir kimlikle bu hizmeti sürdürmektedirler. Ağır iş sınıfında çalışan beton kesme personeli iş ve işçi güvenliği ile ilgili donanıma ve bilgiye sahiptirler.

Eski tekniklerle yapılan beton delme işlemleri teknik olarak eksik kalmakla beraber betonun yapısını bozarak önemli risklere sebep olmaktadır. Böyle durumlarda karotçular sistemli ve teknik bir şekilde çalışacağı için riskleri en aza indirirler. Sektörün ihtiyaç duyduğu beton delme ve deton kesme işlerinizde uzman ekibimizle, kısa sürede, güvenli bir hizmet almanız için hizmetinizdeyiz.