As Karot Beton Kesme

Bize Ulaşın

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edin

BLOG

Karot Fiyatları

29.8.2018 Etiketler:

Karot ile beton delme uygulaması İnşaat ve taahhüt sektöründe hatalı projelerden ve hatalı imalatlardan dolayı, en çok tercih edilen işlem olması nedeniyle sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. Karot, beton delme işlemine denir. Beton delme uygulamaları ise karot makineleri ile gerçekleştilir.


Beton delme uygulaması karot makinesi sayesinde rahatlıkla yapılabilmektedir. Karot makineleri ise elektrik ile çalışır ve asıl delme işlemini yapan kovan ve kovana montajı yapılmış olan elmas uçlar ile pürüzsüz bir delim gerçekleştirilir.


Beton delme uygulamaları için kullanılan elmaslar, kovanlar ve makinelerin kalitesi uygulamanın kalitesine doğrudan etki etmektedir. Bu açıdan uygulamalarda en doğru ve en iyi ekipmanların kullanılması gerekir.


Karot fiyatı ise bütün kriterlere bakılarak verilmektedir. Delinen betonun kalınlığı, çapı, beton türü, yatayda veya dikeyde olması, açısı gibi betonun delinmesi için bütün etkenler karot fiyatı için önem arz etmektedir. Bu sebeple karot fiyatında sabit bi fiyat söz konusu olmayıp karot işlemine fiyat verilirken bütün bu kriterler göz önüne alınarak fiyat verilmektedir.


Verilen fiyatlar kalite açısından önemli olacağı için uygulamanın kalitesi; fiyatı ile doğru orantılı olarak verilmelidir. Beton delme fiyatı uygulamayı yapacak olan firma tarafından işlem yapılacak yerin ilk etap da keşfi yapılmasıyla doğru fiyat belirlenmelidir. Beton delme karot fiyatları bütün bu etkenleri göz önüne alınarak verilir ve uygulama yapılır.