As Karot Beton Kesme

Bize Ulaşın

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edin

FAALİYETLERİMİZ

 1. Karot
 2. Beton Kesme
 3. Raylı Beton Kesme

Raylı Beton Kesme

Hidrolik raylı beton kesme sistemleri tanım olarak; yatay - dikey ve düşey yüzeylerde alanın demir donatılı veya donatısız ayrımı yapılmadan 45º - 90º - 180ºlik açılarla çalışabilen hidrolik veya elektrikli çalışma prensibine sahip olan makinelerdir.

Raylı kesme sistemleri, uzaktan kumanda ile yönetilen beton yüzeylerde titreşim ve tahribat yaratmayan sulu, raylı beton kesme sistemleridir.

Raylı duvar kesme sistemleri, kesim yapılması istenilen alana beton kesme makinesi için tasarlanmış rayların montaj edilmesi ile makinenin ray üzerinde hareket ederek, kesici testerenin hareketini sağlar. Kesilecek beton kalınlığına uygun olan çaplarda bıçaklar sistem ünitesine montaj edilerek beton kesme uygulaması yapılır.

Raylı beton kesme sistemleri birçok alanda uygulama kolaylığı sağlar.

Raylı beton kesme sistemlerinin uygulama alanlarında birçok avantajı vardır.

• Raylı duvar kesme sistemleri ray kurulumunun istenilen yere montajı yapılabileceği için yatay dikey düşey yüzeylerde sınırsız kurulum ve kesim olanağı sunar.
• Diğer beton kesme uygulamaları ile karşılaştırıldığında sessiz ve hızlı bir sistemdir.
• Perde beton (perde duvar), betonarme, saha betonu, kolon, kiriş, döşeme gibi yapılarda çoğunlukla kullanılan yöntemdir.
• Raylı beton kesme sistemleri; vibrasyon ve titreşim oluşturmadığından kesilecek yüzeylerde çatlak ve hasar meydana getirmez.
• Düşük maliyetli ve hızlı yapılandırılması amacıyla çok tercih edilen bir sistem olan tünel kalıp sistemi kullanılmış olan yapılarda cephe düzlemleri, merpenler, sahanlıklar ve bölme duvarlar gibi bölümler, İç ve dış bölme duvarları, çoğunlukla hazır panellerden oluşmaktadır. Bu şekildeki yapılarda genellikle pencere ve kapı açılımları sonradan yapılmaktadır bunun gibi ihtiyaçlara raylı beton kesme sistemleri cevap verebilmektedir.
Beton kesme işlemi düz yüzeylerde yapıldığından uygulama sonrasında herhangi bir düzeltme işlemi gerektirmez.

Raylı Beton Kesme Görsel Galeri

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

  akfen.jpg
  akgun.jpg
  BURKAY.jpg
  cimsa.jpg
  daieli.jpg
  divrik.jpg
  dost.jpg
  ECZACIBASI.jpg
  GEMAK.jpg
  ilgazlar.jpg
  kmk.jpg
  kolin.jpg
  MEKATRONIK.jpg
  PASABAHCE.jpg
  sisecam.jpg
  TEKFEN.jpg
  VITRA.jpg