As Karot Beton Kesme

Bize Ulaşın

Bizi Sosyal Ağlardan Takip Edin

BLOG

Beton Kesme Firmaları

26.5.2018 Etiketler:

Beton kesme ile ilgili alanda da taahhüt hizmeti vermekte olan firmamız, beton kesme makinaları kullanılarak saha betonu kesimleri, asfalt kesimi, döşeme betonu kesimi, tabliye betonu kesimi ve parapet vb. beton kesme uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Gelişmekte olan bir ülke olarak inşaat sektöründe, son yıllarda büyük bir hamle yaparak çağımız teknolojisine ayak uydurmuş ve ilkel yöntemlerle çalışmayı bırakmıştır. İnşaat sektöründe beton kesme sistemlerinin yanı sıra inşaat, yapı ve güvenlik alanlarında, bina güçlendirme, kimyasal ankraj, kontrollü bina yıkımı, beton ve donatı raporları konularında hizmet vermektedir.

Beton kesme işlemlerinde, genellikle hidrolik beton kesme sistemlerini kullanmakta olan firmamız, ekonomik hızlı ve güvenli bir sistem olması nedeniyle daha sık tercih etmektedir. Hidrolik beton kesme sistemleri ile kapı kesimleri, perde betonu kesimleri, pencere kesimleri, kolon ve kiriş kesimleri, havalandırma boşlukları, asansör boşlukları, merdiven kesimleri betonun donatılı veya donatısız olmasına bakılmaksızın yatay ve düşey alanlarda gerekli görülen beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm olmaktadır.

BETON KESME YÖNTEMLERİ

• Karot ile Beton Kesme
• Raylı Beton Kesme
• Halatlı Beton Kesme
• Derz ile Beton Kesme
• El Tipi Beton Kesme

2001 yılında kurulmuş olan firmamız 2005 yılında kurumsal bir kimlikle AS KAROT BETON DELME – BETON KESME – BİNA GÜÇLENDİRME SİSTEMLERİ olarak faaliyetlerine, Ankara Merkez olmak üzere, Eskişehir, İzmir, Bursa, Konya, Antalya, Kayseri, Diyarbakır, Trabzon, Muğla ve Denizli Şubeleri olarak devam etmektedir. AS KAROT, alanında profesyonel bir kadro, geniş makina parkuru onarım harçları ve yapı laboratuvarı ile Türkiye çapında faaliyetlerini sürdürmektedir.